Tule tööle!

Jaga sõbraga:

Kas sa tahad teha Eesti investeerimistoodete turul revolutsiooni?
Siis tule ja ehita koos meiega üles varahaldusettevõte, mille omanikeks on kliendid ise!

Tuleva on tulundusühistu, mille asutasid tänavu kevadel 22 oma aladel tuntud ja tunnustatud inimest. Tänaseks on meiega liitunud üle 3000 inimese ja oleme Eesti edukaimas ühisrahastusprojektis kogunud ligi kolm miljonit eurot.

Tuleva plaan on lihtne. Otsime parimaid võimalusi meie endi säästude pikaajaliseks investeerimiseks, kasutades maailmas olemasolevaid kaasaegseid tehnoloogiaid ja vabanedes kulukatest pankadest-vahemeestest. Esimese sammuna loome madalate kuludega passiivse investeerimisstrateegiaga teise samba pensionifondid. Edasi tulevad kolmanda samba fondid ja muud investeerimistooted, mis aitavad meie liikmetel koguda raha oma ja oma laste tuleviku jaoks.  

Community Manager

Otsime oma tiimi kogukonna juhti (Community Manager), kes kasvatab Tuleva liikmeskonda, hoiab tänaseid ja homseid liikmeid olulisega kursis, kuulab tagasisidet, vastab küsimustele, kujundab Tuleva nägu virtuaalses ja füüsilises maailmas, korraldab liikmete kokkusaamisi, haldab ja arendab Tuleva liikmete andmebaasi ning osaleb ühistu strateegilises arenduses.

See arenev ja arendav töö on täpselt sinu jaoks, kui

 • tunned tõsist huvi väärtpaberiturgude ja investeerimise vastu ning sul on kannatust põhjalikult süveneda;
 • sulle meeldib võtta initsiatiivi, töötada iseseisvalt, käised üles käärida ja teha asjad algusest lõpuni ise ära;
 • sinu vasak ja parem ajupool töötavad heas tasakaalus: oled süsteemse, andmetest lähtuva mõtlemisega, aga samal ajal armastad inimesi ja oled hooliva loomuga sõbralik ja julge suhtleja;
 • sa mõistad, et iga Tuleva liikme rahulolu on ühistu edus kriitilise tähtsusega ja et liikmete tagasisidega arvestamine on ühistu juhtide keskne ülesanne, mitte turundusharjutus;
 • oled orienteeritud tulemustele, pead lubadusi ja otsid pidevalt viise, kuidas teha asju nii kiiremini kui ka paremini;
 • armastad kirjutada ja leida viise teksti ning graafikute abil keerulisi asju lihtsalt selgitada;
 • mis kõige tähtsam: jagad Tuleva eesmärke ja väärtusi! Sa usud, et ühistuline, vahendajateta tegutsemine on tuleviku ärimudel ja oled valmis vaeva nägema, et seda tõestada.

Sinu tööülesannete seas on

 • Tuleva kasvustrateegia loomine ja elluviimine. Aitad meid üles leida inimestel, kellele Tuleva liikmeks saamine on kasulik. Muuhulgas kujundad Tuleva nägu sotsiaalmeedias, viid ellu ja testid infokampaaniaid; kogud ja analüüsid andmeid; katsetad uusi viise inimeste tähelepanu võitmiseks ning jagad infot intelligentsel, arusaadaval ja ausal moel.
 • Suhtlus Tuleva liikmetega ja liikmetugi. Saadad liikmetele regulaarseid ülevaateid ühistu tegevusest, vastad igapäevaselt küsimustele e-mailis ja facebook-is ning hoolitsed, et arvestaksime tagasisidega.
 • Sündmuste korraldus. Vastutad, et Tuleva liikmete iga-aastane üldkoosolek ja Tuleva seminarid oleks hästi korraldatud, informatiivsed ja inspireerivad. Esindad Tulevat muudel üritustel.
 • Tuleva veebikeskkonna ja liikmehaldussüsteemi arendus. Töötad koos tegevjuhi, disainerite ja tarkvara-arendajatega, et tagada tänastele ja homsetele liikmetele suurepärane kasutajakogemus.
 • Tuleva kontori eest hoolitsemine. Aitad korras hoida Tuleva füüsilist kodu, mida jagame paari teise ägeda ettevõttega, ja nõuad seda ka teistelt kontori kasutajatelt. On tore, kui korraldad mõnikord filmiõhtuid või muid koosolemisi, mis aitavad luua mõnusat õhkkonda.
 • Muude oluliste ja vastutusrikaste ülesannete ülevõtmine – mida kiiremini arened, seda põnevam ja vastutusrikkam on sinu töö. Loodame, et tulevikus võtad enda kanda näiteks meediasuhtluse korralduse (sh pressiteadete kirjutamine), Tuleva blogis liikmetele huvitava, praktiliselt vajaliku ning selgelt arusaadava sisu loomise; võtad järjest suuremat rolli tootearenduses jne.

Sul läheb kindlasti tarvis järgmisi praktilisi oskusi ja kogemusi:

 • Kõrgharidus või mingi muu tõend selle kohta, et oskad lugeda ja oled harjunud mõtlema.
 • Suurepärane suuline ning kirjalik väljendusoskus eesti ja inglise keeles – kõige parem, kui sul on juba ette näidata mõni blogipost, artikkel või muu kirjatükk, mis seda näitab. Vene keele oskus oleks suur pluss, aga ei ole tingimata vajalik.
 • Oled kokku puutunud ja armastad kasutada sotsiaalmeedia platvorme, Mailchimp-i ja WordPress-i, aga samuti Excel-it. Kindlasti peaksid tundma ennast kodus andmetöötluses ja andmete visualiseerimises. Hea, kui sul on kogemusi programmeerimises ja koostöös programmeerijatega.

Mida me pakume?

 1. Igakuist töötasu.
 2. Tulemustasu investeeringuna sinu Tuleva pensionikapitali.
 3. Võimalust töötada koos Tuleva tegevjuhtide ja asutajaliikmetega, osaleda innovatiivse finantsettevõtte üles ehitamises päris algusest peale ning areneda kiiresti koos Tulevaga.
 4. Töökeskkonda Telliskivis, kus me jagame kontorit kahe teise ambitsioonika idufirmaga (Fundwise ja Gridio).

Töö on täiskohaga Tuleva kontoris Tallinnas. Eeldame sinult valmidust töötada vajadusel väljaspool tavalisi “kontoritunde” ja arvestame sinu eelistustega ka – näiteks kui tahad päeval trennis käia või mõnikord distantsilt töötada.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks lae üles cv ja kaaskiri ning vasta paarile küsimusele siin. Lisaks võid saata oma kirjutatud artikleid või muid materjale, mis tõstavad esile sinu kogemusi ja oskusi.

Tähtaeg: esmaspäeva, 21. novembri hommik kl 10:00!  

Intervjuud: esimene voor Skype`i vahendusel 23-24. november. Teine voor Tuleva kontoris 28. novembriga algaval nädalal.

Lisainfo: [email protected]

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida