Kristi on aasta rahatarkuse edendaja

Jaga sõbraga:

Kristi Saare sai 2023. aasta rahatarkuse edendaja tiitli! Finantsinspektsioon, Rahandusministeerium, Eesti Pank ja Eesti Pangaliit tunnustasid konkursi „Rahatarkuse vedureid“ võitjaid, kelle süstemaatilise töö tulemusena on eestlaste rahakäitumine paranenud.

Meie kogujatele pole Kristit vaja tutvustada. Ta on aidanud Tulevat ehitada nii kogukonnajuhi, kasvujuhi kui viimased aastad ka nõukogu esimehe rollis. Ma usun, et paljudele, kes täna Tulevas koguvad, on innustust andnud just Kristi.

Kristi ei loe moraali, vaid aitab inimestel päriselt oma rahaasjad korda saada ja säästmisega alustada. Kui selleks on vaja lahti seletada kolmanda samba tulumaksutagastamise keerdkohad, maaklerkonto avamise üksikasjad või hoopis anda ideid, kuidas oma sissetulekut suurendada, siis Kristil on alati vastused olemas.

Kristi esimene soovitus: “Alustav investor alustab alati oma III samba ära tegemisest,” on lihtne ja kättesaadav igaühele. Ära oota paremaid aegu, sest “kui sind turul ei ole, ei ole võimalik ka turu kasvust osa saada.”

Loe pikemalt Kristi soovitust kogujale meie blogist: Millal on õige aeg pensionisambasse investeerimiseks?

Palju õnne, Kristi!

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida