Tuleva pensionisammaste revolutsioon: 200 miljonit eurot ja 26 000 kogujat

Jaga sõbraga:

Meie ühiste teise ja kolmanda samba pensionifonde maht ületas novembri alguses 200 miljoni euro piiri. Meid, Tulevas kogujaid on juba rohkem kui 26 000.

Kasvule on kõige enam hoogu andnud kolmas sammas. Napilt rohkem kui aasta eest käivitatud Tuleva III Samba Pensionifondi maht on tänaseks kasvanud nullist 20 miljoni euroni ja koos minuga kogub siin 10 700 inimest.

Selle aasta algusest on meie kolmanda samba fondiga liitunud ligi 7000 inimest. Tähelepanuväärne on, et enamus neist varem kolmandasse sambasse ei kogunudki.

See tähendab, et me mitte ainult ei hoia tänu madalatele kuludele raha kokku, vaid oleme suutnud aidata tuhandetel inimestel alustada oma tuleviku jaoks korraliku varanduse kogumist.

Kolmanda samba konto avanud inimeste üldarv üksi näitab muidugi vähe. Et varandus hakkaks kasvama, peab sinna ka raha paigutama. Oluline on, et Tuleva valinud inimesed tõesti ka panevad raha kõrvale. Aasta algusest saadik on kõigisse Eesti kolmanda samba fondidesse tehtud sissemaksetest peaaegu pool tulnud Tulevasse!

Aasta algusest on ligi pool kõigist Eesti kolmanda samba fondidesse tehtud sissemaksetest tulnud Tuleva III Samba Pensionifondi. Allikas: Pensionikeskus, 1.01 – 9.11.2020

Kokku oleme meie, Tulevas kogujad sel aastal kolmandasse sambasse paigutanud juba üle 10 miljoni euro.

See 10 miljonit annab meile kohe võidu: riik maksab selle arvelt meile kokku kaks miljonit eurot tulumaksu tagasi. Arvuta kalkulaatori abiga ise, kui palju sina tulumaksu tagasi võid saada.

Tuleva pensionifondid on madalate kuludega indeksifondid – sellised, kuhu soovitavad raha koguda maailma juhtivad majandusteadlased. Investeerime raha kõikide maailma suurimate börsiettevõtete aktsiatesse ja ei spekuleeri turgude meeleoludega. Nii tagame, et meie raha tootlus käib käsikäes maailmaturgude tootlusega.

Tahad Tulevas kogumist alustada? Sisene lihtsalt pensionikontole ja vali Tuleva fond.

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida