Võimalus töötada Tulevas: Tuleva II samba tootejuht

Jaga sõbraga:

Anna endast märku, kui sulle meeldib veebilehti ja äppe paremaks teha. Aga ka siis, kui selles veel kogemust pole, aga sul on analüütiline mõtlemine ja palju ideid, mida tahad rakendada selleks, et aidata tuhandetel Eesti inimestel luua paremad eeldused oma vara kasvuks! Otsime tiimi uut tähtsat liiget, kes kasvab koos meiega.

“Tuleva on kaks-ühes: Eesti põnevaim sotsiaalne ettevõte ja inimeste huve kaitsev kodanike-ühendus.”
Tuleva ja Transferwise’i kaasasutaja Taavet Hinrikus

Alles natuke üle kahe aasta tagasi tulid ärksad inimesed kokku, et teha omale ise paremad pensionifondid. Hull idee? Võibolla. Tänaseks oleme tõestanud, et suudame pakkuda kordades soodsama tasuga fonde, mille tootlus erinevalt pankade vanadest fondidest ei jää kunagi maailmaturgude keskmisest kaugele maha.

Meid, Tuleva pensionifondides kogujaid, on juba ligi 9000!

Aga see on ainult natuke üle 1% kõigist Eesti inimestest, kelle palgast läheb iga kuu tükike II samba pensionifondi. Üle 700 000 inimese tiksub ikka veel pankade vanades, kõrge tasuga fondides, mis on maailmas järjekindlalt silma paistnud kehva tootlusega.

Tule aita meil analüüsida, kuidas on kõige targem aidata ka teistel Eesti inimestel oma II sambale kasvuks paremad eeldused luua. Kuidas jõuame 1%-lt kolmele ja sealt edasi?

Sinu töö ei ole muidugi vaid analüüs. Sinu juhtimisel teeme plaani ja hakkame seda koos ellu viima, et järjest rohkem inimesi leiaks Tuleva pensionifondid üles. Muide, Tuleva plaanis pole kohta juhuslikele otsustele meelitavatel müügiagentide armeedel ega illusioone maalivatel ekstravagantsetel reklaamikampaaniatel. Sinu plaan otsib hoopis vastuseid sellistele küsimustele:

 • Kuidas anda inimestele tööriistad selleks, et teha teadlikult kasulik valik?
 • Kuidas innustada tegutsema neid, kes aja- või teadmiste puuduses on unustanud oma vara tiksuma vanasse, kõrge tasu ja kehva tootlusega fondi?
 • Kuidas aidata kindlalt kursil püsida neil, kes impulsi ajel sageli fondi vahetama kippudes oma vara kasvu ohustavad?
Sinu oskused:
 • Oskad ja tahad teha otsuseid andmetest lähtuvalt. Google Analytics ja Excel ei ole sulle võõrad. Oled ehk varemgi toote või teenuse conversion funnel-eid kokku pannud ja analüüsinud?
 • Sul on huvi investeerimise vastu. Eriti vahva, kui oled proovinud ka varem inimestele selgitada, mis on liitintress või tootlus aasta baasil.
 • Kasuks tuleb ka kogemus veebilehtede ja äppide tegemisel.
 • Võibolla oled hea esineja või hoopis loominguline kirjutaja?

Ära karda, me ei jäta sind üksi. Kui sul mõnes asjas kogemus puudub, saame oskusi kombineerida. Tuleva liikmete seas on rida oma ala tippe, kes saavad olla sulle toeks. Tähtis on, et sul on julgus alustada; võime õppida ja jonnakas püsivus, mis sunnib seatud eesmärgid koju tooma.

Mida sa igapäevaselt tegema hakkad?

Nagu paljud idufirmad, töötame build-measure-learn põhimõttel. Alustuseks analüüsid läbi meie veebilehe ja Facebooki ja Tuleva veebirakenduse kasutamise andmed ning ehitad endale arusaama, kuidas inimesed Tuleva fondide valikuni jõuavad. Siis teeme koos plaani, mida parandama peaks.

Seejärel paned käed külge ühes või mitmes järgmistest asjadest – sõltuvalt sinu varasemast kogemusest ja oskustest:

 • Arendad edasi meie veebilehte, et see oleks kasutajasõbralikum, selgem, arusaadavam. Testid tulemusi ja hakkad uuesti otsast peale.
 • Parandad meie veebirakendust selleks, et inimesed saaksid fondi lihtsamalt ja enesekindlamalt vahetada. Testid uusi võimalusi ning ehitad koos Tuleva liikmetest arendajatega järgmisel Tuleva sprindil parendused valmis;
 • Mõtled välja, mis teeks Tuleva liikmetel lihtsamaks aidata ka oma sõpradel ja tuttavatel meie ühised fondid üles leida;
 • Otsid kohti nii online kui offline maailmas, kus Tulevast huvitatud inimesed leiaksid meiega kontakti. Võibolla veebinarid või facebook live sesioonid? Või on hoopis parem meie liikmete juhitud ettevõtetes kohal käia?
Mida me pakume?
 • Konkurentsivõimelist töötasu + töö tulemustest sõltuvat boonust preemiana või sissemaksena Tuleva liikmekapitali;
 • võimalust töötada koos Tuleva tegevjuhtide ja asutajatega, areneda koos meiega ja osaleda Eesti ühe innovatiivseima finantsettevõtte üles ehitamises üsna algusest peale;
 • sulle vajalikke ja huvitavaid koolitusi ning mentorlust Tuleva kogenud liikmetelt;
 • mõnusat töökeskkonda meie Telliskivi valgusküllases kontoris.

Töö on täiskohaga Tuleva kontoris Tallinnas. Arvestame sinu eelistustega ka – näiteks kui tahad päeval trennis käia või mõnikord distantsilt töötada.

Kuidas kandideerida?

Lae siin üles oma cv. Tee seda kohe, kõige esimesel võimalusel! Kui tahad enne midagi küsida, helista meile telefonil 644 5100.

Pole päris sinu jaoks? Vaata ka meie kontrolleri töökuulutust.

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida