Tule tööle!

Jaga sõbraga:

 

Tuleva on ühistuline varahaldusettevõte. Juba esimesel tegevusaastal raputasime pensioniturgu: käivitasime Eesti soodsaimad pensionifondid, aitasime teha seadusi inimestele paremaks ja sundisime isegi panku oma teenustasusid veidi langetama.

Meil pole eemalseisvaid omanikke. Kõik, mida teeme, on Tuleva liikmete ja laiemalt kõigi Eesti inimeste jaoks, kes oma tuleviku jaoks regulaarselt säästes raha koguvad. Otsime kontroller-riskispetsialisti, kes koos meiega tagaks, et arvepidamine meie inimeste vara üle oleks parimas korras, et suudaksime varakult märgata võimalusi ja maandada riske. Sellist inimest, kes ei tõstaks lihtsalt numbreid ühest veerust teise, vaid looks efektiivse finants- ja juhtimisarvestuse süsteemi, mis püsiks kaasas meie kiire kasvuga.

Kas sa oskad raamatupidajana kokku panna aastaaruande? Oled analüütilise mõtlemisega, pedantselt täpne ja julged ka kolleegidelt nõuda, et me maja korras hoiaksime?

Tule siis aita Tulevat ehitada. Sinust saab meie pisikese tiimi võtmeliige. Kui eelistad käia pangas etteantud rada, pole see sinu jaoks. See töö sobib sulle, kui tahad rääkida kaasa strateegias ja panna käe külge seal, kus vaja. See on just sinu jaoks, kui tahad ise kujundada oma töökeskkonna ja tunda, et sinu tööst on kasu tuhandetele inimestele.

Sinu vastutusvaldkonnad:

 1. Raamatupidamine. Hoolitsed selle eest, et meie aruanded valmiksid õigeaegselt ja oleksid arusaadavad ja kasulikud Tuleva tiimile, liikmetele ja finantsinspektsioonile. Vajadusel outsource’id ning meie IT-arendajate abiga automatiseerid tegevusi.
 2. Tuleva liikmete registri pidamine ja arendus. Täna kasutame selleks Tuleva oma andmebaasi ning vajadusel Excelit ja Mailchimp-i.
 3. Fondivalitseja vastavuskontroll ja riskihaldus. Toetad Tuleva Fondid AS juhatust riskihalduse korraldamisel. Tagad, et finantsinspektsioonile oleks raportid õigeaegselt esitatud ja aitad vajadusel vastata järelepärimistele. Hoolitsed selle eest, et täidaksime riskijuhtimise reegleid ja aitad parandada puudujääke.
 4. Juhtimisarvestus. Kogud, analüüsid ja jagad tiimiga andmeid, mis aitavad meil tunda tänaseid ja homseid liikmeid ja kliente, märgata trende ning seeläbi Tulevat paremaks teha.
 5. Töö- ja teenuslepingud. Hoiad korras lepingud Tuleva töötajate, töövõtulepinguga panustajate ning teenusepakkujatega.

Ära karda, sa pole üksi. Me ei oota sinult üleinimlikke võimeid ega suuri kogemusi kõiges. Pigem oskust seada prioriteete ja valmisolekut pidevalt koos kolleegidega õppida, kuidas saaksime luua oma liikmetele kõige rohkem väärtust, hoides kulud kontrolli all.

Vajalikud oskused ja omadused:

 • Oled kogemustega raamatupidaja;
 • oskad väga hästi eesti ja inglise keelt;
 • valdad Excel-it ning oled valmis õppima kasutama muid andmeanalüüsi tööriistu;
 • oled järjepidev, vastutustundlik ja nõudlik enda ning teiste suhtes;
 • jagad Tuleva väärtusi ja eesmärke.

Mida me pakume?

 1. Bruto-põhipalka alates €1500 + töö tulemustest sõltuvat boonust preemiana või sissemaksena Tuleva liikmekapitali;
 2. võimalust töötada koos Tuleva tegevjuhtide ja asutajatega, osaleda innovatiivse finantsettevõtte ülesehitamises ning areneda kiiresti koos meiega;
 3. mõnusat töökeskkonda meie Telliskivi valgusküllases kontoris;
 4. sulle vajalikke ja huvitavaid koolitusi.

Töö on täiskohaga Tuleva kontoris Tallinnas. Arvestame sinu eelistustega ka – näiteks kui tahad päeval trennis käia või mõnikord distantsilt töötada.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks lae üles cv ja kaaskiri ning vasta paarile küsimusele siin.

Tähtaeg: esmaspäeva, 8. mai hommikul kl 10:00!  

Intervjuud: esimene voor 10.-11. mail, teine voor 15. maiga algaval nädalal.

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida