Tule Tulevasse praktikale!

Jaga sõbraga:

Tuleva on uut moodi pensionikogujate ühendus, millega ühines esimese pooleteise kuuga rohkem kui 1000 inimest. Me kasvame kiiresti ja vajame abikäsi!

Otsime praktikanti, kes koos Tuleva juhatuse ja asutajatega kasvataks ühistu liikmeskonda, suhtleks tänaste ja tulevaste liikmetega läbipaistvalt ja arusaadavalt ning arendaks ühistut koos liikmetega.

Sa peaksid:

– osalema liikmeskonna ehituse ja pensionikapitali kogumise kampaaniate elluviimises;
– juhtima suhtlust sotsiaalmeedias, sealhulgas aitama blogi arendada;
– koostama täpseid ja selgitavaid tekste;
– suhtlema liikmetega ning vastama nende küsimustele;
– lööma kaasa seminaride korraldamisel;
– abistama juhatust esinemiste ettevalmistamisel.

Sul võiks olla:

– lõpetatud või omandamisel kõrgharidus;
– hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
– kogemus veebitööriistade kasutamisel ning huvi tehnoloogia arengutega kaasas püsida;
– huvi investeerimise vastu;
– oskus mõelda ettepoole;
– loomingulisus;
– tahtmine töötada meeskonnas ning valmisolek vastutada iseseisvalt;
– soov ennast kõiges eelnimetatus arendada ja võimalus pühenduda sellele vähemalt kolmeks kuuks.

Mida praktika sulle annab?

Praktika Tulevas on võimalus osaleda Eesti ühe põnevaima ettevõtte ülesehituses. See on võimalus töötada vahetult koos 22 legendaarse asutaja ja üle 1000 liikmega – nii ägedat kogemust mujalt ei leia.

Tegu on praktikaga ja töötasu me ei garanteeri. Aga kui sa pühendad kolm kuud oma aega, õpid ja saavutad tulemusi, suuname sinu eest Tuleva fondivalitseja algkapitali 1000 eurot, mis hakkab sulle tulu teenima. Eduka praktika lõpus võib avaneda võimalus töötada Tuleva heaks ka edaspidi. Samuti aitavad asutajad sind igati, et sa leiaksid ka tulevikus oma unistuste töö.

Kus ja millal praktika toimub?

Töökoht: Telliskivi 60a. Lisaks üritused Tallinnas ja mujal Eestis.

Tööaeg: vähemalt 3 kuud, orienteeruvalt 11. juuli – 11. oktoober, kuni 40 tundi nädalas. Sellest 20 tundi nädalas töötad Tuleva kontoris vastavalt kokkulepitud ajagraafikule. Lisaks on kokkusaamised juhatuse, asutajate ja teiste liikmetega ning seminarid ja muud sündmused, mis võivad toimuda õhtuti või nädalavahetustel. Me arvestame tööaegade kokkuleppimisel sinu vajadustega ja eeldame, et oled samuti valmis mõnikord ootamatute küsimuste lahendamisel appi tulema. Kui jätkad sügisel õppimist, koostame koos sobiva töögraafiku, mis ei sega loengutes käimist.

Saada hiljemalt 30. juuniks oma cv ja sooviavaldus aadressil: [email protected]. Kirjuta, miks sa tahad meile praktikale tulla, millised oskused ja kogemused sul juba on ja mida sa tahaksid praktika käigus kindlasti juurde õppida. Kui sul on mõni hea idee või ettepanek, pane julgelt kirja.

Intervjuud parimate kandidaatidega toimuvad 4. ja 5. juulil (kui need kuupäevad ei sobi, tee selle kohta sooviavalduses märge koos lähima sobiva päevaga).

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida