Tuleva alustab ettevalmistusi III samba pensionifondi käivitamiseks

Jaga sõbraga:

Tulundusühistu Tuleva nõukogu andis eile juhatusele ülesandeks asutada Tuleva III samba pensionifond ja veel täiendav investeerimisfond neile, kes soovivad oma tuleviku jaoks rohkem raha koguda.

“Tuleva on näidanud, et suudab pikaajaliseks kogumiseks sobivaid fonde mõistlikult käivitada ja majandada,” ütles ühistu nõukogu esimees Indrek Kasela. “Oleme järgmisteks suurteks sammudeks valmis.”

Tuleva uute fondide investeerimisstrateegia on sarnane meie II samba fondile: kasvatame järkjärgult oma osalust maailma juhtivates ettevõtetes, et meie vara kasvaks käsikäes maailma majandusega.

Meie eesmärk on, et Tuleva arengust saaksid otsest kasu võimalikult paljud inimesed

Lisaks otsustas Tuleva nõukogu anda 2019. aasta I kvartalis kõigile liikmetele võimaluse panustada täiendavalt ühistu liikmekapitali. Kapitalipanus teenib liikmetele investeerimistulu ning annab õiguse osaleda meie ühise ettevõtte kasumi jaotamises.

“II samba fondide käivitamise eel said kapitali panustada ainult esimesed 3000 Tuleva liikmeks astujat. Mul on hea meel, et nüüd avaneb selleks võimalus ka uutele liitujatele,” ütles tulundusühistu juhatuse liige Tõnu Pekk. “Meie eesmärk on, et Tuleva arengust saaksid otsest kasu võimalikult paljud inimesed.”

Täpsemad kapitali kaasamise tingimused töötab juhatus välja jaanuari lõpuks.

Tuleva II samba pensionifondides kogub tänaseks juba üle 8300 inimese. Tuleva ühistul on kokku ligi 4000 liiget, kellest üle 1800 on panustanud algkapitali kokku 3 miljonit eurot.

Kuidas Tuleva kasvust osa saada?

Meiega koos võivad Tuleva pensionifondis raha koguda ka kõik need, kes ühistu liikmeks ehk meie ühiste fondide kaasomanikuks saada ei soovi. Pensionifondi vahetamine on tasuta ja võtab netipangas mõne minuti.

Kui soovid Eesti kõige edukama sotsiaalse ettevõtte arengus kaasa rääkida ja teenida omanikutulu, tasub sul kindlasti astuda Tuleva liikmeks.

Makstes ühekordse liitumistasu 100 eurot, toetad tööd selle nimel, et Eesti seadused kaitseks paremini inimeste huve ja et järjest rohkem inimesi saaks igast pensioniks säästetud eurost rohkem kasu.

 

 

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida