Kandideerida saab 1. maini! Analüütik ja tootejuhi assistent

Jaga sõbraga:

Eriolukorrast tulenev teade: konkurss pikeneb 1. maini! Anna endast märku niipea kui võimalik – võtame kandidaatidega jooksvalt ühendust.

Tuleva on kaks ühes: edukas fintech idufirma ja mõjus kodanikeühendus. Tuleva liikmed tulid kokku, et jätta pankadest vahemehed kõrvale ja teha omale ise paremad pensionifondid. Vähem kui kolme aastaga on Tuleva fondide maht sööstnud nullist 170 miljonile.

Liikmed on Tuleva kaasomanikud ja ühtlasi ka kliendid. Tänu sellele saavad ka teised meiega koos raha kogujad kindlad olla, et omanikena kasvatame oma vara koos nendega, mitte nende arvelt. Samal ajal teeme tööd, et Eesti saaks targemad seadused, mis reguleerivad finantsvahendust ja pensioniks raha kogumist. Tuleva ettepanekul seni tehtud seadusemuudatused on juba tänaseks hoidnud Eesti inimestele kokku kümneid miljoneid eurosid.

Võibolla tuleb sulle üllatusena, et meil on igapäevaselt täisajaga tööl ainult kaks inimest: tegevjuht Tõnu Pekk ja juhatuse liige Mari Kuhi. Ok, tegelikult on oskustebaas muidugi palju võimsam – vastavalt vajadusele on meile toeks teised Tuleva liikmetest tippeksperdid.

Võimalus kasvada koos Tulevaga

Otsime kahte arenemisjanulist kolleegi – tootejuhi assistenti ja analüütikut.

Alustad tööd Tuleva juhtide kõrval õppides ja meid igapäevastes ülesannetes toetades. Kogemuse kasvades osaled järjest rohkem Tuleva tootearenduses ja strateegia kujundamises, paned käed külge arendussprintidel ja võtad enda peale suuremaid eesmärgistatud projekte. Võibolla saab sinust uus Tuleva tootejuht, fondijuht või kontroller?

Töö on täisajaga Tuleva avaras kontoris Tallinnas Telliskivis. Palk kasvab koos sinu oskuste ja töö tulemuslikkusega. Vajalikud koolitused ja töövahendid hangime meie. Oma ala tippudest mentorid ka.

Tootejuhi assistent

Meie kogukonna- ja tootejuhi rolli täidab täna Tuleva eestvedaja Tõnu Pekk. Sina hakkad Tõnut toetama kõiges, mis on seotud tootearenduse, liikmesuhtluse, investorhariduse ja muu teavitustegevusega.

Sinu ülesannete seas on muuhulgas hoolitseda, et :

  • liikmete ja teiste Tuleva fondides kogujate küsimused kõigis kanalites (telefon, e-mail, facebook jne) saaksid kiiresti, täpselt ja asjalikult vastatud;
  • infokirjad ja muud infomaterjalid saaksid regulaarselt tehtud ja välja saadetud;
  • Tuleva Facebook Live ülekanded ja muud üritused oleks professionaalselt korraldatud;
  • uued liikmeks astujad saaks korrektselt vastu võetud ning liikmete andmed meie liikmete registris oleks korras ja õigel ajal uuendatud.
Analüütik (Product Analyst)

Tuleva juhtimisarvestuse eest vastutab täna juhatuse liige Mari Kuhi. Sina hakkad temalt järjest rohkem ülesandeid endale haarama ja samal ajal aitad koos Mari ja Tõnuga Tuleva tagatoa efektiivsemaks muuta.

Sinu ülesannete seas on esialgu:

  • Arvutada regulaarselt välja meie KPI-d (key performance indicators), neid analüüsida ning leida seoseid, mis aitaksid meil oma tootearendust paremini teha;
  • KPI-de põhjal koostada selged esitlused ja aruanded, mis tulemusi kasutajatele lahti mõtestavad;
  • hankida täpsemaid ja kvaliteetsemaid lähteandmeid, et meie juhtimisinfo oleks järjest parem;
  • olla abiks riskide monitoorimisel ja vastavuskontrolli testide läbiviimisel;
  • aidata vajadusel koostada ja parandada finantsaruandlust.

Kes peaks kandideerima?

Töö Tulevas on missiooniga, pakub põnevust ja nõuab samas omajagu spetsiifilisi teadmisi. Me ei eelda, et leiame kohe valmis oskustega spetsialistid.

Sa oled hea kandidaat, kui sul on tõsine huvi investeerimise vastu ja jagad Tuleva väärtusi. Vältimatult vajalik on kirglik soov juurde õppida ja uusi oskusi tulemuslikult rakendada. Sa pead suutma süveneda ka Eesti pensionisüsteemi detailidesse. Loe läbi see artikliseeria ja mõtle, kas tahad nende teemadega tõsiselt tegeleda?

Oleks hea, kui sul oleks kõrgharidus mõnes reaalaines, majanduses, rahanduses või miks mitte ka sotsioloogias, filosoofias või haldusjuhtimises. Võid ka muul viisil meile näidata, et oskad lugeda, kirjutada ja arvutada. Kasuks tuleb asjakohane töö- või praktikakogemus.

Sa peaksid olema tehnoloogiaga sõber. Koodi kirjutada ei pea oskama, aga hädavajalik on võime ja huvi endale selgeks teha, kuidas näiteks teha mõni lihtsam SQL päring või seadistada midagi Mailchimpis, Facebook Ad Manageris ja WordPressis.

Tootejuhi assistendil võiks olla baasteadmised kommunikatsiooni ja turunduse alal. Analüütikul peaks juba olema tugevad algteadmised andmeanalüüsist.

Kõige tähtsam: Tuleva ei palka müügimeeste armeesid, keskpäraseid spetsialiste ega sekretäre. Iga tiimiliige peab olema valmis tulemuste eest vastutuse võtma ja ka pisiasjades käes külge panema!

Kuidas kandideerida?

Lae üles oma CV ja kirjuta, miks töö Tulevas sulle sobib.

Eriolukorrast tulenev hilisem tähtaeg: 1. mai. Anna endast kindlasti märku niipea kui võimalik, sest võtame kandidaatidega jooksvalt ühendust.

Me tahame, et kandideerimisest oleks sulle kohe kasu. Kui su jutt on veenev, kutsume sind tasuta koolitusele, kus Tuleva investeerimis-, kommunikatsiooni- ja IT-gurud annavad praktilise ülevaate finantsmaailmast, agiilsest IT-arendusest ning sellest, mida me teeme, et Tuleva kasvaks. Näed lähedalt eduka idufirma üles ehitamist ja saad vastused investeerimisteemalistele küsimustele. Koolituspäev lükkub eriolukorra tõttu edasi ja toimub esimesel võimalusel Tuleva kontoris Tallinnas, Telliskivi 60/1.

Tekkis küsimus? Kirjuta [email protected] või helista 644 5100.

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida