Coop Pank ja Tuleva alustasid koostööd

Jaga sõbraga:

Coop Pank ja Tuleva alustasid koostööd. Coop Panga kliendid saavad edaspidi otse Coop Panga mobiiliäpis avada Tuleva III samba ja alustada kogumist. Oleme teinud Coop Panga töötajatele infoseminare pensionifondides kogumisest ja aitame neid klientidele teavitusmaterjalide koostamisel. 

Tuleva ei ole pelgalt pensionifond, vaid ka sotsiaalne ettevõte. Töötame iga päev selle nimel, et muuta pikaajaline kogumine Eesti inimestele lihtsamaks ja kättesaadavamaks. Kuigi Tulevas II ja III sammas koguvate inimeste arv on igal aastal kasvanud, ei ole paljud inimesed siiani Tulevast veel kuulnudki.

Nüüd on üks koht veel juures, kus Tulevas kogumist saab alustada

Rohkemate inimesteni jõudmiseks alustasime koostööd Coop Pangaga. Coop Pank on ligi 65 000 inimesele kodupangaks, aga seni pole neil olnud pensionifonde ega ka teisi pikaajaliseks kogumiseks mõeldud võimalusi. Suur osa Coop Panga klientidest kuuluvad demograafilistesse gruppidesse, keda Tuleva kogujate hulgas on väga vähe. Nii pakub Coop Pangaga koostöö tegemine meile võimalust paremini täita oma sotsiaalsest eesmärki.

Samuti on meie jaoks tähtis, et jagame Coop Pangaga ühiseid väärtuseid. Nii nagu Tuleva omanikuks on pensionikogujad, on Coop Panga suuromanikuks ühistuline kaubanduskett Coop Eesti. Nii Tuleva kui ka Coop Pank on põhinevad kodumaisel kapitalil. Meie mõlema eesmärk on aidata Eesti inimesi raha kogumisel – ka neid, kes tänaseks pole seda erinevatel põhjusel veel teinud.

Koostöö esimeses faasis keskendume III pensionisambale, sest aasta lõpp on kõige õigem aeg III pensionisambaga liitumiseks ja sinna sissemaksete tegemiseks. Enne detsembri lõppu tehtud maksetelt, mis ei ületa 15% raha koguja aastaselt sissetulekult või maksimumpiiri 6000 eurot, tagastab riik tulumaksu. Uuel aastal võtame fookusesse ka II pensionisamba fondid.

Kas meie kogujad peavad midagi tegema? Ei pea – meie pensionifondide tingimused ei muutu ja vastame teie küsimustele ikka täpselt samamoodi kui varem. Lihtsalt nüüd on üks koht veel juures, kus Tulevas kogumist saab alustada.

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida