Võimalus töötada Tulevas: kontroller-riskispetsialist

Jaga sõbraga:

18 kuud tagasi vahetas Mari Kuhi PwC projektijuhi ameti Tuleva kontrolleri oma vastu. Tuleva liikmeks oli ta juba varem astunud – talle meeldis, et Tuleva on hoopis teistsugune ettevõte.

NB! Uuendus 25.01.2019 seisuga: kontrolleri konkurss on nüüd lõppenud. Varsti anname teada meie uuest tiimiliikmest!

Meil pole eemalseisvaid omanikke, vaid Tuleva liikmed ise tulidki kokku, et regulaarselt säästes oma tuleviku jaoks raha koguda ja teha nii enda kui ka teiste Eesti inimeste elu vähehaaval paremaks.

Mari on tänaseks arendanud välja Tuleva juhtimisinfo ja riskijuhtimise süsteemid ning outsource’inud suurema osa raamatupidamisest. Tuleva liikmetest mentorite toel on ta omandanud vajalikud teadmised investeerimisvaldkonnas ja andmeanalüüsis ning õppinud ära R-i programmeerimiskeele. Sel aastal sai Mari Tuleva fondivalitseja juhatuse liikmeks ja nüüd hakkab ta vedama uut projekti: teha valmis Tuleva III samba ja täiendava kogumise fondid.

Seepärast on Mari algne töökoht Tulevas uuesti vaba! Me otsime oma tiimi kontroller-riskispetsialisti, kes koos meiega tagaks, et arvepidamine meie inimeste vara üle oleks parimas korras, et suudaksime varakult märgata võimalusi ja maandada riske.

Kas omad kogemusi finantsanalüüsis? Valdad või soovid õppida lisaks Excelile mõnda muud andmeanalüüsi tööriista (näiteks R Studio)? Oled analüütilise mõtlemisega ja täpne, aga lisaks reeglitest kinnipidamise kontrollimisele suudad olla ka loov ning vajadusel ise süsteeme luua?

Tule siis aita Tulevat ehitada. Sinust saab meie pisikese tiimi oluline liige. Kui eelistad käia pangas etteantud rada, pole see sinu jaoks. See töö sobib sulle, kui tahad rääkida kaasa strateegias ja panna käe külge seal, kus vaja. See on just sinu jaoks, kui tahad ise kujundada oma töökeskkonna ja tunda, et sinu tööst on kasu tuhandetele inimestele.

Sinu vastutusvaldkonnad:
 • Juhtimisarvestus. Arvutad Tuleva KPI-sid – kogud, analüüsid ja jagad tiimiga andmeid, mis aitavad meil tunda tänaseid ja homseid liikmeid ja kliente, märgata trende ning seeläbi Tulevat paremaks teha.
 • Tuleva liikmete registri pidamine ja arendus. Täna kasutame selleks Tuleva oma andmebaasi ning Mailchimp-i.
 • Fondivalitseja vastavuskontroll ja riskihaldus. Toetad Tuleva Fondid AS juhatust riskihalduse korraldamisel. Aitad vajadusel vastata järelepärimistele. Hoolitsed selle eest, et täidaksime riskijuhtimise reegleid ja aitad parandada puudujääke. Teed koostööd meie raamatupidaja ning audiitoriga.
 • Töö- ja teenuslepingud ning sisekorrad. Hoiad korras lepingud Tuleva töötajate, töövõtulepinguga panustajate ning teenusepakkujatega. Jälgid, et meie tegevus vastaks sisekordades kehtestatud reeglitele ning vajadusel tegeled sisekordade ajakohastamisega.

Ära karda, sa pole üksi. Me ei oota sinult üleinimlikke võimeid ega suuri kogemusi kõiges. Pigem oskust seada prioriteete ja valmisolekut pidevalt koos kolleegidega õppida, kuidas saame luua oma liikmetele kõige rohkem väärtust, hoides kulud kontrolli all.

Vajalikud oskused ja omadused:
 • Omad kogemusi finantsanalüüsis;
 • oskad väga hästi eesti ja inglise keelt;
 • valdad Excel-it ning oled valmis õppima kasutama muid andmeanalüüsi tööriistu;
 • oled järjepidev, vastutustundlik ja nõudlik enda ning teiste suhtes;
 • jagad Tuleva väärtusi ja eesmärke.
Mida me pakume?
 • Korralikku palka;
 • võimalust töötada koos Tuleva tegevjuhtide ja asutajatega, osaleda innovatiivse finantsettevõtte ülesehitamises ning areneda kiiresti koos meiega;
 • mõnusat töökeskkonda meie Telliskivi valgusküllases kontoris;
 • sulle vajalikke ja huvitavaid koolitusi.

On võimalik töötada ka osakoormusega. Töö on Tuleva kontoris Tallinnas. Arvestame sinu eelistustega ka – näiteks kui tahad päeval trennis käia või mõnikord distantsilt töötada.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks lae üles cv ja kaaskiri. Tee seda kohe, kõige esimesel võimalusel! Kui tahad enne midagi küsida, helista meile telefonil 644 5100.

Pole päris sinu jaoks? Vaata ka meie II samba tootejuhi töökuulutust.

 

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida