Kutse arendajatele: Tuleva V sprint

Jaga sõbraga:

Tuleva otsib arendajaid osalema 5-ndasse sprinti, et valmis ehitada Eesti kõige madalamate kuludega III samba fond.

NB! Tuleva V sprindi tiim on juba valitud, aga me teeme juunis ja juulis veel sprinte. Seega – kui tunned huvi, loe edasi!

 • KES: Tõnu, Jordan, Erko, Maido + veel kuni kolm full stack arendajat.
 • MILLAL: 13.-17. mai
 • KUS: Tuleva kontoris Tallinnas: Telliskivi tn 60
 • TASU TÖÖ EEST: 2880€ (Tasu võid saada kas rahas või tööpanusena Tuleva liikmekapitalis. Omal valikul.)

Vaatamata tulumaksusoodustusele ei ole III sammas seni Eestis populaarne. Tule aita meil seda muuta! Ehitame Tuleva veebirakendusele juurde arusaadava ja lihtsa lahenduse, et III sambaga liitumine oleks inimesele mugav ning samas saaksid tehtud kõik vajalikud AML, KYC protseduurid nii, et inimesed protseduuride rägastikus ära ei eksiks ja käega ei lööks.

Aitad saavutada, et inimeste säästud teeniksid tulu inimestele, mitte pankadele.

Sprindi käigus ehitame valmis lahenduse, mis võimaldab inimestel:

 • suunata oma III samba maksed ning senikogunenud III samba vara Tuleva III samba fondi;
 • vaadata oma III samba vara seisu;
 • saada infot kogu oma pensionivara seisu kohta (II ja III sammas).

Sinu kaasabil tehtud veebirakendust hakkab kasutama vähemalt 10 000 inimest. Aitad saavutada, et inimeste säästud teeniksid tulu inimestele, mitte pankadele.

Kuigi pensionisammaste vajalikkus on viimasel ajal kahtluse alla seatud, teeme koos midagi hoopis vastupidist – paneme inimesed veel rohkem säästma! Loome oma III samba fondi näol mugavama ja odavama võimaluse kui pangad seni suutnud on.

Kogu kood on loomulikult open-source.

Saada kindlasti oma osalemissoov, kui omad kogemust/oled tuttav järgmiste väljenditega:

 • Java, Groovy, Spring Boot
 • OOP and Clean Code
 • React
 • SQL
 • Testing and TDD
 • RESTful APIs
 • Lean Startup principles, MVPs
Tasu

Tasu töö eest on 2880€. Anname sulle valiku – kas soovid tasu välja võtta rahas või tööpanusena. Tööpanuse korral kanname sinu Tuleva liikmekapitali kontole 2880€ ja paneme selle koos meie pensionifondides kasvava rahaga sulle maailma väärtpaberiturul tulu teenima.

Kuidas kandideerida?

Vaata, kas sinu oskused lähevad kokku meie tech stack-iga. Seejärel saada Tõnule e-mail ([email protected]), et tahad kampa tulla.

Tähtaeg on 19. aprill. Tõnu ja Jordan räägivad kandidaatidega 22-24. aprillil. Hiljemalt 26. aprillil anname sulle vastuse.

Kes on Tuleva?

Tulundusühistu Tuleva on inimestele kuuluv varahaldusettevõte. Meil pole eemalseisvaid omanikke, kelle huvid võiksid sattuda klientide omadega vastuollu. Meie eesmärk on kasvatada oma liikmete vara, tehes kättesaadavaks paremad pikaajalise investeerimise tooted. Alustasime sellest, et käivitasime kaks aastat tagasi edukalt teise samba pensionifondid. Täna kogub nendes fondides oma II samba pensionit juba rohkem kui 10 000 inimest. Loe, mida me esimeste tegevusaastatega veel saavutanud oleme.

Tuleva on kolme aasta jooksul nelja IT sprindi käigus jõudnud lihtsast WordPressi veebilehest toimiva veebirakenduseni. Tuleva koduleht aitab sul valida pensionifondi nii, et su vara teeniks tulu sulle, mitte pangale. Kalkulaatorist saad vaadata, mitukümmend tuhat eurot sa elu jooksul tasudeks maksad. Meie arendus on kõik open source.

Tuleva liikmetest arendajad tegid esimeste sprintidega ära selle, milleks pankadel kulus aastaid – meie veebirakenduses saad sisse logides näha oma II samba konto seisu ja vahetada pensionifondi. Lisaks saad näha oma isiklikku tootlust – sellist võimalust ei paku hetkel ükski pank.

3 olulist artiklit

Vaata kõiki artikleid

Kui palju sina kõrgete tasude tõttu kaotad?

Juhend aitab sul 5 minutiga fondi vahetada ilma pikemalt ekslemata. Fondivahetus on kõigile tasuta.

Soovin küsida